چگونه حیوانات خانگی را با خود به سفر ببریم؟

حیوان خانگی سفر

اگر شما به فکرپذیرش حیوانات خانگی در اقامتگاه های کرایه ای خود هستید ، و یا حتی در حال حاضر نیزآنها را میپذیرید اما خط مشی منظمی ندارید، در اینجا چند دستورالعمل را معرفی میکنیم شاید بخواهید در نظر بگیرید که اقتصادی نیز است:

بیعانه قابل استرداد در مقابل هزینه های احتمالی حیوان خانگی و هزینه مستقل حیوان خانگی

از آنجا که حیوانات خانگی باعث ایجاد سایش و پارگی در خانه میشوند (و حتی با پتانسیل آسیب جدی تر)،شارژ کردن مهمان در این مورد  کاملا معقول و منطقی است.

سپرده حیوان خانگی یک مقدار مشخصی از پول است که شما از مهمانان خود قبل از اقامت دریافت و پس از پایان مدت قرارداد زمانی که اموال خود را در شرایط مشابه مشاهده کردید پس خواهید داد.

هزینه مجزا حیوان خانگی نیز یک مقدار مشخص و غیر قابل استرداد است که مهمان در قبال ورود حیوان خانگی خود به خانه شما میپردازد. شما حتی می توانید هزینه برای اولین حیوان خانگی و مقدار افزایشی برای هر حیوان خانگی اضافی  شارژ کنید. به علاوه، بسیاری از مسافران که اغلب سفرهای خود را با حیوانات خانگی خود  انجام میدهند در پرداخت هزینه برای حیوانات خود ابایی ندارند.

*قوانین جانبی زیادی میشود در این مقوله اضافه کرد، برای نمونه:

نوع حیوان خانگی( سگ، گربه، پرنده و غیره…)

تعداد سگ و یا حیوانات خانگی

سر و صدای حیوانات

قوانینی که شهر یا محله شما ممکن است داشته باشد

واکسینه و بهداشتی بودن حیوان و …. و … و….

دانستنی های مهمان با حیوان خانگی

ما میدانیم که تا چه اندازه حیوان شما برای شما عزیز و مهم است. ما میفهمیم که کرایه و رزرو اقامتگاه های تعطیلاتی از هر نوع : ویلا، آپارتمان، سوییت، باغ، خانه و غیره در هر  نقطه ایران به شرط داشتن حیوان نیز تا چه اندازه چالش برانگیز است.

با این حال این برای صاحبخانه مهم است که اکثریت قریب به اتفاق صاحبان حیوان خانگی محترمانه از ملک مورد اجاره مراقبت کرده و اطمینان  حاصل میکنند که حیوانات خانگی آنها هرگز مزاحمت نیز ایجاد نمیکند – درست مثل شما!

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

www.shab.ir

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

2 دیدگاه در حال حاضر

  1. با سلام – کاش صاحبان ویلا و آپارتمان در قبال روئت شناسنامه حیوانات خانگی از قبیل سگ و گربه که آموزش دیده نیز هستند و کسی که حیوانات خانگی همچون عضوی از خانواده او هست و قطعا مراقب خانه و و اموال هست و تعهد قبول میکند که خانه را مثل قبل تحویل دهد لذا کاش میزبانان با مسافران همراهی کنند در قبال تعهد و بیعانه اجازه دهند حیوان خانگی در کنار صاحش به مسافرت برود .

    • در سایت شب این امکان وجود دارد که میهمان خانه هایی را اجاره کند که میزبانش اجازه ورود حیوان خانگی را از قبل داده است . به هر حال برخی از مردم به خاظر مسایل شرعی، حساسیت در نظافت و یا هر دلیل شخصی دیگه ای با خضور حیوانات خانگی در خانه راحت نیستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

با موفقیت انجام شد.

متاسفانه خطایی در ارتباط با اینترنت به وجود آمد. مجدد تلاش کنید.

وبلاگ شب will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.