نمک آبرود، جلوه گاه تحقق روياهاي گردشگري

1

نمک آبرود، درواقع روستایی ست در کلاردشت غربی در منطقه چالوس و در استان مازندران .نمک آبرود  یکی ازجذابیت های توریستی در استان شمالی ایران مازندران است. به طور كلي جلگه مازندران و همچنین این منطقه در شمال ايران داراي آب و هواي معتدل و مرطوب است، كه معروف به آب و هواي معتدل خزري است.

شهرك توريستي و تفريحي نمك آبرود جلوه گاه تحقق روياهاي گردشگري شما مي باشد .

نمک آبرود
نمک آبرود

 

امكانات تفريحي و رفاهي نمک آبرود :

نمک آبرود دارای تلکابینی است که در سطح دریا و در نزدیکی خط سواحل دریای خزر شروع می شود وبا عبور از منطقه جنگل های انبوه شمال  دربالای ارتفاعات البرز به پایان میرسد.

حدود ۲۰۰ هکتار بنفشه ها  و شمشاد ها وجنگل های انبوه مدوبن ( از ارتفاعات سلسله جبال البرز ) منطقه بسیار دیدنی و جذابی را بوجود آورده است.

امكانات تفريحي و رفاهي نمک آبرود
امكانات تفريحي و رفاهي نمک آبرود

 

درياچه مصنوعي با پدالو ، زمين تنيس ، پيست دوچرخه سواري خانمها و آقايان ، زمين اسكيت ، پاور هنگ گلايدر و اسکاي واکر، شهر بازی کودکان، پرواز با هواپيمای دو نفره، مراكز خريد، رستوران ها، غرفه هاي بوتيك لباس و صنايع دستي، فرش، لباس هاي چرم، عكاسي، آرايشگاه و سرانجام مركز تفريحي ساحل دريا را مي توان از ميان ديگر امكاناتي نام برد كه شما مي توانيد در آن ، جوي دوستانه ، لذت بخش و شاد داشته باشيد .

برای یه سفر و گردش خوب و خاطره شیرین باید خیال شما از بابت اجاره ویلا در نمک آبرود و  مکان اقامتی راحت باشد تا در شهری شلوغ وبا خستگی راه تا رسیدن به مقصد، تازه به دنبال جا نباشید. و در این مسیر شب در کنار شماست تا لذتتان تمکیل شود.

1 پاسخ
  1. احمد نظر داده:

    سلام

نظرتان را ثبت کنید

ایمیل شما با ثبت نظر نمایش داده نمی‌شود

*