معرفی بهترین کافه و رستوران‌های اصفهان

0
شهر اصفهان یکی از پرجاذبه‌ترین و پرطرفدارترین شهرهای کشور است که هرروزه گردشگران و مسافران زیادی را پذیرایی می‌کند. در این شهر تاریخی، انواع مختلفی از رستوران‌ها و کافه‌ها وجود دارند. این اماکن دارای انواع مختلف مدرن، سنتی و… هستند. بنابراین می‌توانند سلایق مختلف افراد و گردشگران را پوشش دهند. در این مقاله قصد داریم برخی از کافه‌ها و رستوران‌های اصفهان را که در زمره بهترین این مکان‌ها هستند، معرفی نماییم 🍕 شناخت این مکان‌ها موجب می‌شود تا در هنگام سفر به این شهر و اجاره سوئیت در اصفهان، دغدغه‌ای برای انتخاب بهترین کافه و رستوران اصفهان نداشته باشید. کافه و رستوران اصفهان

پاپی کافه اصفهان

این کافه به ‌صورت کاملا مدرن طراحی ‌شده و فضای داخلی آن، با رنگ خاکستری تزیین شده ‌است. انتخاب این رنگ برای تزئین این کافه، موجب می‌شود تا در هنگام حضور در این فضا، احساس آرامش داشته باشید. بخشی از این محیط نیز به‌ صورت بار، طراحی‌ شده است. بنابراین در صورتی ‌که از کافه‌های سبک خارجی، استقبال می‌کنید می‌توانید از این بخش لذت ببرید. سبک مدرن و مینیمالیستی به ‌کار رفته در طراحی این کافه، باعث شده تا تزیینات زیاد و شلوغی در این فضا وجود نداشته باشد. انواع مختلف نوشیدنی‌ها در این محیط سرو می‌شوند. این کافه، در خیابان چهار باغ بالا واقع شده ‌است.

آکادمی مونت

آکادمی مونت یکی از بهترین مکان‌هایی است که می‌توانید برای نوشیدن قهوه به آن‌جا مراجعه کنید. این محل برای افرادی طراحی ‌شده که به‌ صورت کاملا تخصصی، از قهوه استفاده می‌کنند و طعم مختلف انواع این محصول را می‌شناسند. بنابراین در صورتی‌ که شما هم از آن دسته از افراد هستید، می‌توانید به این کافه که در محدوده بلوار هشت‌ بهشت، در ساختمان شهریار، واقع‌ شده سر بزنید.

کافه باکس

در صورتی‌ که قصد دارید یک مهمانی خانوادگی ترتیب دهید و یا یک قرار عاشقانه را تنظیم کنید، کافه باکس گزینه‌ بسیار مناسبی در اصفهان است. این کافه، فضای بیرونی بسیار جذابی دارد و درون آن نیز شبیه یک رستوران تزیین شده ‌است. در این کافه می‌توانید نوشیدنی‌ها و دسرهای مورد نظر خود را سفارش دهید و یا غذاهای فرنگی میل کنید. برای ورود به این کافه باید به اتوبان خیام بروید و از زیرگذر پل وحید عبور کنید. سپس به بخش مسکونی ناژوان وارد شوید و مادی فرشادی را پشت سر بگذارید تا به این کافه، دسترسی پیدا کنید.

کافه رستوران حیات

کافه حیات اصفهان این کافه برای افرادی طراحی ‌شده که به معماری کهن و سنتی علاقه دارند. کافه ‌رستوران حیات در خانه تاریخی صفوی قرار دارد و قدمت آن ‌هم به دوران صفویه باز می‌گردد. بنابراین در صورتی ‌که قصد دارید هم از یک بنای تاریخی بازدید کنید و هم از این فضا برای غذا خوردن استفاده کنید می‌توانید به کافه ‌رستوران حیات اصفهان سر بزنید. با حضور در این کافه ‌رستوران می‌توانید نوشیدنی‌های مدرن و سنتی مورد نظر خود را سفارش دهید و یا طعم غذاهای محلی اصفهان را بچشید. برای دسترسی به این کافه، لازم است از طریق خیابان خاقانی به مجموعه‌ تاریخی خانه صفوی مراجعه کنید.

کافه بازی دوز

این کافه، ویژگی‌های عجیب و غریبی دارد. برای نمونه، شما می‌توانید با حضور در این مکان، بازی کنید و پس ‌از انجام بازی‌های سرگرم‌کننده و متنوع، از قبیل: دوز، منچ، مار و پله و… طعم انواع مختلف غذاهای فرنگی و نوشیدنی‌های متنوع را نیز بچشید. برای حضور در این مکان باید به دروازه‌ دولت و ارگ جهان ‌نما سر بزنید.

عمارت نمکدان

عمارت نمکدان اصفهان عمارت نمکدان از بناهای بسیار قدیمی است و قدمت آن به زمان قاجار باز می‌گردد. این عمارت، سه ‌طبقه دارد و معماری آن بسیار جالب ‌توجه است. بنابراین در صورتی ‌که قصد دارید غذای خود را در کنار حوض کاشی‌کاری شده و فیروزه‌ای میل کنید و زیر درختان، کمی استراحت کنید، می‌توانید به این عمارت سر بزنید. این عمارت در ابتدای گذر پشت مطبخ در خیابان استانداری واقع شده ‌است.

کافه دستان

کافه دستان نیز از انواع کافه‌های قدیمی شهر اصفهان محسوب می‌شود. با حضور در این مرکز، می‌توانید غذاهای سنتی شهر اصفهان از قبیل: فرنی، شیره، شله ‌زرد و …. را سفارش دهید. برای رفتن به این مکان باید به خیابان سپاه و کوچه کازرونی مراجعه کنید.

موسیو آراکل

کافه موسیو آراکل اصفهان کافه موسیو آراکل نیز یک خانه تاریخی است و یکی از زیباترین کافه‌هایی است که می‌توانید در اصفهان پیدا کنید. قدمت این خانه تاریخی، به دوران قاجار بازمی‌گردد و فضای بسیار باز و زیبا و دل‌نشینی دارد. در صورتی‌ که به این کافه و خانه تاریخی مراجعه کنید می‌توانید انواع مختلفی از غذاها را سفارش دهید. برای رفتن به این مکان باید به خیابان حکیم نظامی مراجعه کنید و سپس به سمت سنگ‌تراش‌های غربی حرکت کنید.

کافه و سینما سکانس

این کافه، بالکن بسیار زیبایی دارد. چشم ‌انداز کافه سینما سکانس، به سمت پل خواجو است و در پردیس سینمایی ساحل قرار دارد. لازم به ذکر است که در این کافه، همه ‌روزه از ساعت نه شب تا یازده، یک فیلم به نمایش درمی‌آید. برای مراجعه به این کافه و سینما، کافی است به طبقه دوم پردیس سینمایی ساحل، مراجعه کنید. کافه سینما سکانس اصفهان

بیسترو باران

بیسترو باران از انواع کافه‌های بسیار شاد و انرژی ‌بخش در اصفهان محسوب می‌شود. محیط این کافه، با ذائقه جوانان بسیار متناسب است. چراکه در طراحی آن، از رنگ‌های بسیار هیجان ‌انگیز و روشن استفاده ‌شده و نوع میز و صندلی‌های آن نیز جالب ‌توجه است. با حضور در این مکان می‌توانید نوشیدنی گرم و یا سرد مورد نظر خود را سفارش دهید🍝 و یا غذاهای فرنگی، میل کنید. این کافه در شاهین‌شهر اصفهان و در خیابان مخابرات واقع شده ‌است.

کافه هتل سنتی یاس اصفهان

کافه و هتل سنتی یاس اصفهان دارای چندین بخش مختلف است. از جمله این بخش‌ها می‌توان به رستوران، کافه و اقامتگاه در اصفهان اشاره کرد. بخش کافه این مرکز، سبک سنتی دارد. در این کافه می‌توانید غذاهای سنتی مختلفی را میل کنید. این کافه در خیابان عبدالرزاق قرار دارد و در بن‌بست یاس می‌توانید آن را پیدا کنید. یاس اصفهان

کافه افرا

در صورتی ‌که به کافه‌های مدرن علاقه دارید کافه افرا، انتخاب بسیار مناسبی است. در طراحی این کافه از چوب درختان استفاده ‌شده، بنابراین حس بسیار مطلوبی دارد. هم‌چنین انواعی از گیاهان را نیز می‌توانید در درون این کافه پیدا کنید و انرژی بگیرید. در کافه افرا انواع مختلفی از نوشیدنی‌ها، قهوه‌ها، بستنی‌ها، کیک‌ها و.. را می‌توانید سفارش دهید. این کافه، در پل مارنان و در خیابان خیام قرار دارد.

کافه کندو

در صورتی ‌که قصد دارید به یک کافه‌ شیک، امروزی و جوان ‌پسند مراجعه کنید، کافه کندو انتخاب بسیار مناسبی است. در این کافه می‌توانید انواع مختلفی از آب‌میوه‌های ترکیبی و خاص را سفارش دهید و یا از سالادهای سالم بدون سس و چربی استفاده کنید و یا غذاهای فرنگی مختلفی را میل نمایید. برای رسیدن به این کافه، باید به خیابان چهار باغ عباسی و آمادگاه، مراجعه کنید و سپس به مجتمع عباسی سر بزنید.

کافه فردا

کافه فردا یکی از زیباترین کافه‌های شهر اصفهان است. میزها و صندلی‌های این کافه‌ دور تا دور یک استخر قرار دارند و درختان بسیار زیبایی، محیط آن را تزیین کرده‌اند. با حضور در این مکان می‌توانید انواعی از غذاها، دمنوش‌ها، دسر، کیک و… را نوش‌ جان کنید. برای رسیدن به این کافه باید به خیابان آپادانا اول و آموزشگاه نسل فردا مراجعه کنید.

قهوه ‌چی باشی

ویژگی منحصر به ‌فرد این کافه، امکان قهوه بیرون بر است. نوع بسته بندی و ظرف قهوه در این کافه، به نحوی است که قابلیت جابجایی دارد. بنابراین می‌توانید قهوه، نوشیدنی و دمنوش خود را همراه خودتان به محل دلخواهتان ببرید و در آن ‌جا میل کنید. با مراجعه به خیابان گلخانه و کوچه گلخانه بیست و نه، می‌توانید این کافه را پیدا کنید.

کافه ‌رستوران میدون

کافه میدون اصفهان کافه رستوران میدون در نزدیکی میدان نقش‌ جهان قرار دارد و از جمله لوکس‌ترین کافه‌های شهر اصفهان به شمار می‌رود. فضای داخلی این کافه، سبک سنتی دارد و از فضای باز و سرپوشیده بهره‌ مند شده ‌است. انواع مختلف غذاهای سنتی اصفهان را می‌توانید در این کافه مورد استفاده قرار دهید.

کافه‌ رستوران ایتالیایی پونته

این کافه، در محیطی بسیار زیبا قرار دارد و غذاهای ایتالیایی و فرنگی را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهد. اما در کنار آن، می‌توانید غذاهای ایرانی را نیز سفارش دهید. از جمله این غذاها می‌توان به جوجه ‌کباب، کباب دنده، ماهی سرخ‌ شده و… اشاره کرد. هم‌چنین انواع مختلفی از نوشیدنی، قهوه، دمنوش، کیک و… را نیز می‌توانید در این مکان میل کنید. این کافه ‌رستوران در خیابان صائب جنوبی و روبروی پل مارنان واقع شده ‌است.

کافه هست

این کافه، فضایی بسیار دنج دارد و در خیابان چهار باغ واقع شده ‌است. فضای کافه هست بسیار زیبا و دل‌نشین طراحی شده ‌است. با ورود به کوچه طاووس خانه چهار باغ می‌توانید به این کافه، دسترسی داشته باشید. کافه اصفهان

کافه نارون

کافه نارون در نزدیکی میدان نقش ‌جهان واقع ‌شده است. ☕ ظاهر این کافه، چوبی و فضای آن دنج و دوست ‌داشتنی است. با حضور در این کافه می‌توانید انواع دمنوش، نوشیدنی سرد و گرم، دسر، کیک و… را سفارش دهید و میل کنید.

کافه باغ چای اصفهان

یکی از با صفاترین کافه‌های شهر اصفهان است. در این کافه می‌توانید انواع چای با عطرهای مختلف را سفارش دهید و طعم آن‌ها را امتحان کنید. برای ورود به این مکان باید به خیابان آزادگان اصفهان بروید.  

پیشنهاد اجاره خانه در کیش

نظرتان را ثبت کنید

ایمیل شما با ثبت نظر نمایش داده نمی‌شود

*