راهنمای محدودیت ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات تاسوعا عاشورا

  • توسط امیررضا عبادی
  • ۲ ماه قبل
  • 0

سلام،
ابتدا ما تعطیلات بسیار خوبی رو برای شما آرزومند هستیم و امیدواریم که پروتکل های بهداشتی را در سفر رعایت کنید تا بتوانید سفری ایمن داشته باشید.
سلامتی شما در “سایت شب” الویت ما است. در راستای این الویت اقداماتی که ما برای حفظ سلامت شما انجام داده ایم را می توانید در لینک زیر مطالعه کنید.

اقدامات سایت شب در جهت مقابله با کرونا

راهنمای محدودیت ترافیک در تعطیلات عاشورا تاسوعا

به گزارش روابط عمومی پلیس راه کشور محدودیت‌های ترافیکی جاده‌‎های مازندران از روز چهارشنبه پنجم شهریور و در آستانه تعطیلات روزهای تاسوعا و عاشورا تا سه شنبه ۱۱شهریور ماه اعمال می شود. تردد موتور سیکلت و وسایل نقلیه سنگین از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه(پنجم شهریور) تا ساعت ۶ صبح سه شنبه(یازدهم شهریور) از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است ، بنابر این گزارش تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محدودیت در محور کندوان

از ساعت ۱۲ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (پنجم و ششم شهریور) تا ۲ بامداد روزهای بعد از مرزن‌آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و در این محور از ساعت ۱۵ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه(پنجم و ششم شهریور) تا ۲ بامداد روزهای بعد از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن‌آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه(هفتم شهریور) از مرزن آباد بسمت کرج و آزادراه تهران-شمال ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز جمعه(هفتم شهریور) از کرج (دوراهی شهرستانک) و آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن آباد بصورت یکطرفه خواهد بود.

ردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز شنبه(هشتم شهریور) از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ روز(هشتم شهریور) از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ روزهای یکشنبه و دوشنبه(نهم و دهم شهریور) تا ۲ بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال بسمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روزهای یکشنبه و دوشنبه همان تاریخ تا ۲بامداد روز های بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزادراه تهران-شمال بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

محدودیت در محور هراز

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در تاریخ های(هشتم تا دهم شهریور) تا ساعت۲ بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه مورخ(۶ و ۹ و ۱۰شهریور) از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود که تا ساعت ۲ بامداد روزهای بعد تداوم خواهد داشت.

پلیس اعلام کرد که درصورت افزایش یا کاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید ویا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط مامورین پلیس راه در محل اعمال می شود.

تردد تمامی تریلرها کماکان ممنوع است اما تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه(پنجم شهریور) تا ۲ بامداد روز بعد از محور هراز ممنوع است.

تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۶ روزهای(پنجشنبه، جمعه، شنبه ، یکشنبه و دوشنبه ششم تا دهم شهریور) تا ۲ بامداد روزهای بعد از محور هراز ممنوع است.

 

سفرتون بی‌‌خطر. امیدواریم که کلی خاطرات خوب و لحظات قشنگ بسیازید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*